שכפול דיסקים

שכפול דיסקים

שכפול דיסקים היא מלאכה לא פשוטה אשר יש צורך בידע מקצועי רב על מנת לבצעה כהלכה. כל אדם הרוצה לשכפל דיסק מסוים, מעוניין כמובן לשמור על כל המידע שיש על הדיסק המקורי בצורה הטובה והאיכותית ביותר. שכפול דיסקים איכותי הוא שכפול בו המידע עובר בצורה מושלמת מהדיסק המקורי לדיסק המשוכפל, ללא כל שינוי או פגיעה במידע. השכפול מתבצע בכמה שלבים – קודם כל יש לקלוט את המידע מהדיסק המקורי, לאחר מכן מתבצע השכפול (בשיטות שונות) ולבסוף יש תהליך של בדיקת איכות הדיסק המשוכפל.

שכפול דיסקים 2 - שכפול דיסקים

שכפול דיסקים

CD-CARD

שכפול דיסקים

מיני CD 80 MM

שכפול דיסקים

DVD9

שכפול דיסקים

DVD

שכפול דיסקים

CD

ניתן לשכפל ולהדפיס דיסקים למגוון מטרות כגון:

הפקת אלבום,הוצאת סינגל ,תערוכות,קטלוגים,כרטיסי ביקור אינטראקטיבים,תוכנה,סרטים,סרטי תדמית,ספרים,הפצת מידע מאובטח ועוד מגוון רחב של אפשרויות לשיכפול דיסקים והדפסתם .

שכפול דיסקים בהטבעה

אפשר לבצע שכפול דיסקים בכמה שיטות. שתי השיטות העיקריות הן שכפול דיסקים בהטבעה ושכפול דיסקים בצריבה. שיכפול דיסקים בהטבעה (באמצעות הטבעה על ידי גלאס מאסטר) היא שיטה יעילה ואיכותית, המבטיחה שאת הדיסק המשוכפל ניתן יהיה לשמוע בכל נגן מוסיקה כל דיסק שמשוכפל בשיטה זו נבדק במהלך השכפול, ובעזרת מכשור איכותי, ניתן לשכפל דיסקים רבים במהירות גבוהה ובזמן קצר. איכות ההדפסה של דיסקים המשוכפלים בשיטה זו היא הדפסת משי המורכבת מרשתות המרכיבות צבע על צבע .

שכפול דיסקים בצריבה

שיטה נוספת לשכפול דיסקים היא באמצעות צריבתם. נחשבת לאיכותית בעזרת ציוד איכותי ומקצועי ניתן להגיע לאיכויות גבוהות מאוד גם באמצעות שיטה זו. כמובן שגם בשיטה זו מתבצעת בקרת איכות קפדנית. הדיסק הצרוב מודפס בדרך כלל בהדפסה דיגיטאלית צבעונית באיכות תמונה .

הטבעה מול צריבה – ההבדל העיקרי הוא במחיר

ההבדל העיקרי של הדיסקים הצרובים לבין הדיסקים המוטבעים הוא מחירם. בדרך כלל (במיוחד בהזמנה של כמויות קטנות), דיסקים צרובים יהיו זולים יותר מאשר דיסקים מוטבעים וזהו ללא ספק יתרון.

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר: